Особливості стійки у дзюдо

киев дзюдоЯкщо й говорити про якесь із міст Центральної України в контексті бойових мистецтв, то це про Київ – дзюдо в українській столиці розвивається правильно і стрімко багато років. Проте, розглянемо, спершу, базове становище сізеї. Дзюдо спочатку базується на принципі досягнення максимального ефекту. Найбільшу увагу дзюдоїсти надають випрямленій стійці. Вивчаючи прийоми та займаючись відпрацюванням технічних моментів, необхідно відштовхуватися від природної позиції сизен-хонтаї. У цій стійці ноги знаходяться відповідно ширині плечей, а маса переноситься на передні частини стоп, але в колінах і плечах не повинно бути напруги. Спину необхідно тримати прямо, м'язи преса та грудної частини розслабити, а голову опустити, наблизивши підборіддя до грудей.

Продолжить

Особливості техніки в дзюдо

дзюдо в киевеОсновою такого єдиноборства як дзюдо в Києві є шість основних розділів і кожен з них є відточеним за довгі роки навчанням. Техніка "сізей" означає поняття стійки, які є базовими навичками при виконанні кожного прийому боротьби, тому виконання певного елемента має відбуватися з відповідної стійки. Проходячи навчання, потрібно прагнути до природності позиції " сизей хонтай " , у ній ноги перебувають лише на рівні плечей, відсутня напруга у плечах і ногах, а вага тіла посідає перед стопи.

Продолжить

Основні положення для дзюдоїста-початківця

дзюдо Киев для детейДзюдо зародилося кілька століть тому, і досі впевнено крокує світом, захоплюючи в останні десятиліття та уми багатьох свідомих українців. Вже давно доведено користь дзюдо Київ для дітей, високу ефективність для дорослих тощо. Дедалі більше маленьких та дорослих людей хочуть стати справжніми майстрами дзюдо. Однак перед тим, як розпочинати свій шлях до дзюдо, потрібно ознайомитися з деякими напуттями.

Продолжить

Що таке кінезіотейпування?

дзюдо киев для взрослых Тренування дзюдо Київ для дорослих передбачають використання певних аксесуарів. Зокрема, на тренуваннях та змаганнях дуже важливо мати при собі спеціальні клейкі стрічки та пластирі. Процес накладання цих тейпів називається "тейпуванням". Що означає термін кінезіотейпування?

Продолжить

Що потрібно знати перед першим тренуванням?

дзюдо для начинающихДзюдо – це вид єдиноборств, мистецтво, особлива дисципліна і навіть власна філософія по відношенню до ворога, до друга та решти світу. Не зайвим буде помітити, що дзюдо – мабуть найуніверсальніший вид спорту! Займатися дзюдо можна у будь-якому віці, прийти на тренування може кожен незалежно від статі та рівня фізичної підготовки. Що потрібно знати новачкові?

Продолжить