Жінки та навчання дзюдо

дзюдо обучение Дзюдо як бойове мистецтво виникло внаслідок постійного вдосконалення багатовікової традиції рукопашного бою, що існує з незапам'ятних часів у Японії. «Батьком» дзюдо вважається Кано Дзігоро, який доклав величезних зусиль для вдосконалення цієї системи бойового мистецтва та виховання до того стану, в якому дзюдо знаходиться зараз. Ми звикли вважати, що дзюдо та єдиноборствами загалом займаються чоловіки. Однак це не зовсім так – бойовий спорт відкритий для всіх жінок, які хочуть знайти силу і виховати себе.

Дзюдо для жінок від Кано Дзігоро

дзюдо обучение Ще за життя Кано Дзигоро дзюдо розглядалося не лише як виключно чоловіче єдиноборство, а й як мистецтво бою для жінок. Однак для японців це було чимось на кшталт революції, оскільки японська традиція забороняла участь жінок у змаганнях, особливо – з чоловіками. Незважаючи на це, Кано активно культивував нове єдиноборство серед жінок. Він особисто приймав іспит з техніки дзюдо у своєї майбутньої дружини, а служниці в його будинку тренували всіх охочих дівчат у вільний час. Словом, експеримент із залучення представниць жіночої статі до споконвічно чоловічого заняття проходив успішно.

Вже наприкінці 19 століття жінки стали активно долучатися до єдиноборств в Америці та Європі. Дзюдо користувалося не меншою популярністю у жінок, ніж боротьба чи бокс. Жінки вивчали техніку дзюдо не лише з метою самооборони, а й як засіб зміцнити здоров'я та покращити фігуру.

Що несе дзюдо для жінок?

Якщо ви – дівчина, і бажаєте займатися дзюдо, навчання може принести вам велику та різнобічну користь. Нехай не щоденні, але регулярні заняття збільшать вашу силу та гнучкість, покращать реакцію та нададуть постійної впевненості в собі. При цьому дзюдо розвиває найефективніші навички самооборони – заучені прийоми дозволять впевнено почуватися навіть перед реальною небезпекою на вулиці. Однак варто пам'ятати, що дзюдо навчання – це справжня контактна боротьба, тому рекомендується уважно поставитися до свого рішення піти на дзюдо.

Автор : btamedia